Masz kłopoty z brakiem gotówki? Kolejne raty za auto czy lodówkę znowu przyszły, a Ty nawet nie masz czym uregulować bieżących wydatków? Wielu osobom w takim wypadku zdaje się, że dobre rozwiązanie dla nich to kredyt bez bik. A wcale tak nie jest.
spotkanie biznesowe
Naturalnie, kredytodawcy zachęcają, jak mogą. Nieistnienie formalności, niepotrzebni poręczyciele, omijanie kolejek i żmudnego oczekiwania w bankach, dojście do pieniędzy realnie od ręki, ekspresowy proces zaciągania kredytu – ale – czy istotnie wszystko wygląda to tak dobrze? Nie, bo https://judaszowesrebrniki.pl chwilówki bez krd to opcja, która przynosi ze sobą również liczne zagrożenia. Sensownie zapoznać się z nimi, zanim petent zainteresowany pożyczką postanowi w taki sposób uzyskać pożądaną gotówkę.
ludzie w banku
Po pierwsze najgorszą wadą takich kredytów jest wysoka stopa procentowa. Co z tego, że ekspresowo otrzymujemy potrzebne pieniądze, jeśli potem nie możemy pokryć rat? Stopa procentowa najczęściej jest tą najwyższą z możliwych. Kredytodawcy nie mają oporów, dla nich to tylko biznes. A biedny zainteresowany zaciągnięciem pożyczki zamiast wydostać się z finansowych długów, tylko wpada w jeszcze większe kłopoty. Co więcej, petenci zainteresowani pożyczką najczęściej nie zwracają wystarczająco dużo uwagi na regulamin dostarczony do umowy, przez co nie zauważają wysokości, a – co gorsze – w ogóle obecności pobocznych opłat i prowizji. Takie koszta mogą zupełnie pogrążyć pożyczkobiorcę. Warto także dodać, chociaż jest to sytuacja bardzo rzadka, że bywa wymóg okazania udokumentowanych przychodów.
Pamiętaj, kredyt bez bik to wcale nie takie najlepsze rozwiązanie. Brak znajomości regulaminu może słono kosztować. Zapytaj o wszelkie drobiazgi, a unikniesz niebezpiecznych kłopotów.
bierzemy gotówkę