Zachwycające Bieszczady

Bieszczady stanowią grupę niezbyt wysokich pasm górskich mieszczących się w Karpatach Wschodnich. To piękne łańcuchy górskie cechujące się specyficzną aurą, rzadko spotykaną w innych regionach Polski roślinnością oraz zwierzyną jak i różnorodnym skonfigurowaniem rzek i grzbietów górskich. Mimo że nie zaliczane są do wybitnych gór w naszym kraju, to mimo wszystko wędrówki w tej części Karpat dostarczają turystom wiele uciech.

Liczne szlaki odwiedzane są w każdej porze roku a sąsiadowanie z obszarami chronionymi leżącymi na terenie Ukrainy i Słowacji dodatkowo wzbogaca pobyt w górach.

Dolina Sanu wabi swym pięknem

pola i góry
Jednym z najładniejszych obszarów leżących na terenie północnych Bieszczadów jest Park Krajobrazowy Doliny Sanu. Tworzy obszar ochronny wokół Parku Narodowego w Bieszczadach a zatem chroni przed negatywnymi skutkami niszczycielskich skutków ludzi. Nietypowy klimat tworzą stare leśne ostępy, które stanowią także schronienie dla różnych zwierząt. Wizyta w tym pięknym zakątku jest związana z rozmaitymi doświadczeniami. Zabawy integracyjne skierowane do turystów, cudowne krajobrazy, niespotykane położenie doliny a także ogromna różnorodność powodują, iż turyści chętnie przyjeżdżają ponownie do Doliny Sanu. Przebywanie na terenie Doliny Sanu nie jest związane jedynie z oglądaniem jego szaty roślinnej ale także ze spędzaniem czasu w specjalnym obszarze ochronnego dla siedlisk i ptactwa.

Idealne góry na relaks

Na obszarze parku jest kilka wsi. Turyści wizytują w gospodarstwach do tego celu przeznaczonych i ośrodkach wczasowych które sąsiadują z pięknymi lasami. Interesującą ofertę odpoczynku dostarcza www.zielonapolana.com.pl/imprezy_integracyjne.php. Jest to ośrodek położony na terenie krainy Doliny Sanu gwarantuje wypoczynek dla rodzin ale także obozowiczom. Gdyż mogą spróbować niespotykaną ilość przyjemności, a wśród nich imprezy integracyjne w górach, edukacja przyrodnicza oraz kąpiele w rzece.
szczyt gór
Karpaty Wschodnie wydają się wspaniałym zakątkiem do odpoczynku.Nie ma tu tylu odwiedzających tak jak wysokie Tatry a swoiste gatunki roślinności oraz zwierząt urozmaicają przebywanie w tej górskiej okolicy. Bieszczady Zachodnie bywają najbardziej niezawodnym środkiem na stres. Wyzwalają energię i pozwalają na niespotykany odpoczynek.