Pomimo, że jakiekolwiek dziecko jest inne to rodziciele chcą dla nich jednego – żeby czuły się dobrze i bez przeszkód spełniały własne wyobrażenia. Z myślą o małych marzycielach przygotowaliśmy oryginalne ubranka dziecięce, jakie zezwolą czuć się Twojemu dziecku wyjątkowo.

Jak to się zaczęło
Wszystkie mamy znają tę sytuację – wszelkie ubranka w punktach sprzedaży wyglądają tak samo, a my chcemy, żeby nasze dzieci wyglądały wyjątkowo, albowiem przecież takie oczywiście są! W 2012 roku, Magda, mama Loli i Mikołaja, postanowiła rozwiązać ten problem – skonstruowała interesującą kolekcję ubranek dziecinnych, jakie zezwalają jej dzieciom wyglądać zupełnie inaczej niż inni.

Fason ponad wszystko

Po kilku miesiącach aktywności stworzone przez nią nieszablonowe ubranka stały się rozpoznawalną renomą na polskim rynku. W projektach Magdy nie odszukamy przesłodzonych pluszaków lub superbohaterów w awanturniczych odcieniach – to ubranka z klasą, spełniające wymagania rodzicieli, a przede wszystkim odpowiadając wymogom ich pociech.
Ubranka Kids on the Moon charakteryzują wyważone barwy i fasony, jakie zezwolą na kreowanie dobrze skomponowanych kompletów – już nie musimy tracić czasu i troskać się o to, że kostium Waszego dziecka jest niespójny, albowiem wszelkie elementy stroju do siebie pasują.
Dobrej jakości materiały kluczem do zwycięstwa
Innowacyjne ubranka dziecięce marki kids on the moon stworzone przez Magdę to szkice stworzone z myślą o potomkach. Miękkie i naturalne tkaniny ułatwią maluchom zabawę i dzielnie zniosą ich każdego dnia przygody. Marka użytkuje tylko bardzo dobre materiały, a szycie odbywa się w Polsce, a nie jak u większości konkurencji, w państwach azjatyckich.

Fenomenalna oferta

Marka proponuje podniosłej jakości towary, w tym bluzy, koszulki, spodnie lub sukienki. Jej flagowym artykułem jest tiulowa księżycowa spódniczka w odcieniach tęczy. Przepiękne konfekcje będą towarzyszyć milusińskim każdego dnia, dając Tobie pewność, że dzieci będą czuć się w nich dobrze i wyjątkowo. Bo brzdące zasługują na to, co perfekcyjne!